| cristina_9394 a întrebat:

Buna all big grin
Acum o saptamana mi-a fatat pisica big grin 4 pisoiasi, dintre care unul a muritsad Si am observat azi ca unul dintre ei isi taraste picioarele din spate, se chinuie sa mearga si mi-e tare mila de elcrying As putea sa-i fac ceva?
Ps:Nu i-a dat ochiibig grin
Ma puteti ajuta? Multumesc, apreciez.kiss

5 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

In niciun caz nu-l masa. Poate doamne fereste are vreo fractura sau ceva grav. Iti imaginezi cat rau i-ai face daca l-ai masa?
Sau cum te-ai simti tu daca ai avea fractura si cineva ti-ar masa osul rupt?
Deci, NU face asta!

| ikram a răspuns:

Mergi la un medic veterinar, el va sti ce sa faca.

| Butsilee a răspuns:

Urgent la veterinar! Si asteapta un pic sa-i dea ochii... dar nu astepta prea mult...

| deedee191 a răspuns:

Urgent la veterinar, si pana il duci la veterinar nu il lasa sa mai mearga, si tinel la caldura si maseazal putin la picioruse dar usor cu degetul, succes si si felicitari pentru puiuti, sa fie sanatosi in continuare.

| deedee191 a răspuns:

Mergi la veterinar, de urgenta si maseaza-i piciorusele incet, tine-l la caldura si nu il mai lasa sa mearga mult de prieferat catva pasi si atat, succes si sa fie sa natosi pisoi in continuare si felicitari