| anonim_4396 a întrebat:

Am aproape 15 ani si imi place foarte mult sa fac poze.happy Sunt fotogenica, si nu o spun doar eu. Toti imi spun ca sunt frumoasa, eu nu pot zice ca-i asa.laughing) Ideea e ca, as vrea sa fac modelling cand voi mai creste, dar nu cred ca pot. Am 45 kg si inaltine 1.64. nu stiu ce sa zic, voi ce imi sfatuiti sa fac? Mersi.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Tu ai dreptate: nu ai calitatile necesare.

| reky a răspuns:

Nu stii ce iti poate rezerva viata, asa ca ai grija ce-ti doresti, SE POATE INTAMPLA!

| SoundTHeWave a răspuns:

Incearca inot/polo/handbal, astea te ajuta sa cresti si se potrivesc unei fete. fata de baschet.

| Bianca555 a răspuns:

Cariera de modeling poate incepe devreme pe la 13-14 ani si maxim la 20 ani, trebuie sa ai minim 1.72 inaltime si trebuie sa ai obligaoriu Obligatoriu un act de identitate

| Sw3eTy3 a răspuns:

HeiiihappyPai daca vrei sa faci modelling trebuie sa fi mai inalta.Deci ar trebui sa incepi sa joci baschet sau inot.dar mai bine baschet pentru ca asa te inaltihappySi nu este nevoie sa te inalti foarte mult. Oricum succes:*