| MariaMary99 a întrebat:

imi place foarte mult de un baiat cred ca si el ma place... avem momente cand vorbim foarte mult intr-o zi dar avem si unele zile cand nu prea vorbim.As vrea sa ii spun ca imi place de el si nu stiu ce sa ii spun ca sa nu par obsedata/lipicioasa sau ma stiu eu cum... imi e si frica sa nu ma fac de rusine, pentru ca multor baieti daca le zici asta dupa aia proita cam mult sau rad
O fata mi-a spus sa incerc sa ii spun ca imi place de cineva dar nu stiu cum sa ii spun si daca pot sa incec cu el, si daca zice da ii spun apoi ii spun ca el este...nu sunt prea sigura de ideea asta!
Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Ideea ta nu este buna si risti sa te faci de ras. Daca el te-ar fi placut, atunci ti-ar fi spus acest lucru.

| girlpoisson555 a răspuns (pentru neutrino):

Da' și voi băieții sunteți șmecheri, că așteptați uneori, unii, să vi se dea totul pe tavă, adică voi să nu mișcați un degețel și să vină totul de la sine.

| neutrino a răspuns (pentru girlpoisson555):

Fals! Daca noi nu am misca corespunzator sau deloc degetelul, atunci fetele nu ar veni cu tava intinsa spre noi!

| girlpoisson555 a răspuns (pentru neutrino):

Oke' laughing))).

4 răspunsuri:
| unpustiobisnuit a răspuns:

Https://www.facebook.com/profile.php?id=100007769176364 gasesti niste sfaturi aici p.s. da si o cerere de prietenie pentru a putea vedea ce postez in continuare