| Noveron a întrebat:

BUNA! Am avut si eu un catel cam de 6 luni (un pichinez) si nu stiu daca a murit de boala sau a fost otravit.La botic avea bale (mai multe decat normal), nu vroia sa manance nimic (timp de 2 zile) si odata a facut sange. Voi ce ziceti? Funda

Răspuns Câştigător
| LaughOutLoud a răspuns:

Otravit cu siguranta.I s-a intamplat si pisicutei mele si a murit din pacate.

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Bine ca te-ai uitat la el cum moare! In loc sa mergi la veterinar!

| IMC90 a răspuns:

Zic ca o sa-ti raportez intrebarea fiindca este un tablou mai mult decat trist, care nu are ce cauta pe TPU. Am sa te rog sa iei legatura cu un veterinar ca sa te lamureasca... Hai sa nu trecem nici o linie atunci cand punem intrebari (gandeste-te ca mai sunt useri carora le-au murit animalele si sufera mult. Nu este nevoie sa le amintesti... )

| FreeLife a răspuns:

Daca il iubeai atat de mult de ce nu l-ai dus la un veterinar sa-ti zica ce avea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Și eu tot pechinez am dar cred că a fost otrăvit, a murit?

| whiteviper98 a răspuns:

Probabil de foame :-|

| Noveron explică:

Pentru informarea voastra l-am dus la veterinar si a zis ca are o boala si nu va grabiti sa trageti concluziile pentru ca l-am ingrijit cat am putut si am facut tot ce a zis veterinaru

| PAD a răspuns:

Buna.Catelul tau a murit fiind ca l-a otravit cineva...i-a dat otrava...imi pare foarte rau sadsadsadcrying