| dianafrumusika1 a întrebat:

Am un catel de 5 luni. e bison cu pichinez si nu mananca de 2 zile ii dam cu seringa degeaba... le vomita cred ca are infectie alimentara... ce sa-i dam sa manance? cum se trateaza?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Mergi la veterinar,nu-l mai chinui! Doua zile,deja e mult,sa nu il pierdeti de tot!
Si,posteaza la Hobbies&Pets,poate stie cineva mai multe!
Oricum, pana nu-l vede un veterinar nu prea ai ce sa faci, oricat am vrea noi sa ajutam!

2 răspunsuri:
| Cioxan a răspuns:

Du-l ma urgent la un veterinar! Cei din aceasta comunitate nu sunt doctori! Cel mai bine e sa-l vada un veterinar si sa-ti dea el un tratament! funditabatting eyelashes

| dianafrumusika1 explică:

Aloooo e urgent! cred ca e paralizat acum!