| Daniel1619 a întrebat:

Buna am doi perusi Coco si Cocuta fetita este micuta iar baietelu este tot micut ca si ea dar insa faza este ca fatitei nu ii este frica de mine si imi sta pe deget dar baietelu nu vrea deloc sa fie prietenos cu mine tot fuge de mine sare pe gradi si nu ma lasa sa il ating! Cine stie cel mai bun sfat sa ii imblanzesc pe amandoi?

Răspuns Câştigător
| Khnum a răspuns:

Vorbestele calm, petrece mult timp cu ei, cu timpul se vor obisnuii cu prezenta ta. Incearca sa introduci degetul in cusca pentru 5-10 minute zilnic pentru a se obisnui cu el. Dupa incearca sa il si atingi, fii atent pentru a nu-l speria. Daca ai unele intrebarii astept PM. Succes. Numai bine.

1 răspuns:
| Daniel1619 explică:

Dau si fundita!