| preetyblue a întrebat:

am doi perusi(femela si mascul)... femela mi-a scos de curand 4 oua
cu o zi in urma pisica mi-a dat colivia joscryingcrying
credeti ca o sa mai iasa puii?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Madalina_7164 a răspuns:

Da, vor mai iesi puii daca ouale nu sunt sparte. Dar ai grija ca pisicuta ta sa nu mai dea jos colivia pentru ca s-ar putea sparge si atunci nu vor mai iesii puiisad Sper sa iti iasa puii si sa fie sanatosi.love struck

2 răspunsuri:
| Afdsa a răspuns:

Bună.Dacă atunci când pisica ţi-a dat jos colivia, iar ouăle nu s-au spart o să mai iasă puii stai liniştită.

| adina02 a răspuns:

Da,doar daca nu sunt sparte ouale, dar aigrija sa nu se sparga si daca o sa iasa puii iar, pisica d ta o sa darame cusca s-ar putea speria foarte tare si sa moara.ai foarte mare grija!