| Mitsoolina a întrebat:

Buna,
Am doua catele, mama si fiica.Au fost foarte atasate una de alta pana ieri. Dimineata au inceput sa se bata fiind amandoua in tarcul lor.Le-am scos afara crezand ca o sa se potoleasca si o sa se evite dar bataia a fost mai mare si am decis sa le separ.Acum una sta in tarc(fiica) una in curte.Mentionez ca bataia o porneste doar cea mica.Se vede ca nu o mai suporta pe mama ei.Bety(mama) nu porneste bataia si chiar este trista de cand stau separate dar nu le pot lasa impreuna pentru ca se vor lua la bataie din nou.Ce este de facut?

4 răspunsuri:
| DenissaRoxana a răspuns:

Buna.
Poate una dintre ele este in calduri..si atunci o ia razna. Iti recomand aa le sterilizezi si o sa vezi ca se rezolva problema.

| thebest7ionut7 a răspuns:

Vezi ca nu cumva una dintre ele sa fie gestanta

| anonim_4396 a răspuns (pentru thebest7ionut7):

M-am gandit si la asta.mersi

| Mitsoolina explică (pentru thebest7ionut7):

Este imposibil pentru ca nu au avut mascul in preajma