| yasmin1407 a întrebat:

Buna!, am gasit pe strada un motanel de maxim 4 luni, ciudat este ca pare de rasa mai exact albastru de rusia. Motanelul este obisnuit cu litiera, are o blana dubla, deasa, ochii ii sunt oarecum gri-albastrii, este foarte linistit si ascultator, intrebarea este, ce rasa este?

http://oi40.tinypic.com/2jb5yro.jpg

4 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Nu stiu rasa, dar e fain.Probabil s-a pierdut.Si..te-ai ales cu motan.Sa-ti traiasca.

| sheamus12 a răspuns:

SI care este scopul postarii? Nu vad nicio intrebare.

| yasmin1407 explică (pentru sheamus12):

Scuze, ai dreptate, m-am grabit, scopul e sa stiu daca apartine acestei rase.

| Cosmina_Ana-Maria_1993 a răspuns:

Ce dragut dar il dai sau il vinzi?