| Deeeaa88 a întrebat:

Buna am nevoie urgent de o cazare pe litoral cu doua paturi duble aproape de plaja, baia in camera si pret cat mai mic si optional (mese de ping-pong) am intrat pe toate siteurile de pe internet si care erau bune nu mai aveau locuri va rog sa ma ajutati e urgent!crying

2 răspunsuri:
| ghorghe123 a răspuns:

Du-te la hotel Victoria in Mamaia acolo am fost acum 1-2 luni cand se filma serviti va rog! E foarte tare hotelul!

| andreistalkerromania a răspuns:

Du-te in mamaia si acolo vezi oferte du-te pe langa xxl ca acolo is o gramada de destia cu apartamente sau la hotel