| B3happy a întrebat:

Vreau să ma duc câteva zile la mare ( 4-5 zile). Încă nu m-am gândit în ce staţiune. Vreau să mă cazez la o vilă, cu preţ destul de mic ( să nu depaşească 80 lei/ noapte ), să aibă baie amenajată frumos, camera să aibă şi frigider şi tv, şi un pat dublu + doua paturi mici ( sau o cameră cu 2 paturi duble). Aş vrea ca vila să fie la o distanţă cât mai mică de plajă ( să nu depăşească un km). Îmi puteţi da câteva exemple din fiecare staţiune? Fundă pentru cele mai multe!

3 răspunsuri:
| LovelyLovePup a răspuns:

Buna! Depinde in ce perioada te duci. Am cautat unitati de cazare dupa criteriile date de tine, dar nu am gasit camera cu 4 locuri + ce ai mai spus tu pana in 80 lei.

| LovelyLovePup a răspuns:

Am gasit camera cu toate criteriile puse de tine, doar fara baie.Are baie pe hol.80 lei