| Deeeaa88 a întrebat:

Buna am nevoie urgent de o cazare pe litoral cu doua paturi duble aproape de plaja, baia in camera si pret cat mai mic si optional (mese de ping-pong) am intrat pe toate siteurile de pe internet si care erau bune nu mai aveau locuri va rog sa ma ajutati e urgent!

Răspuns Câştigător
| Glamour612 a răspuns:

Încearcă la Hotel Doina. Chiar lângă plajă. Acolo am stat anul trecut și camerele sunt ok, iar la recepție au și mese de ping-pong. Este exact ce vrei. big grin