| andreean a întrebat:

am o colectie destul de mare de servetele, si as dori sa o vand, este cineva interesat? 0, 30 de bani servetelele mai simple, si 0, 60 de bani cele cu model! ast raspunsuri

6 răspunsuri:
| LiviuuuXD a răspuns:

Ce am putea face noi cu.....cu niste servetele?

| rosettethedesignerofthemasterpieces a răspuns:

Si eu fac colectie, ai putea sa ne arati ceva poze cu servetele respective?

| andreean explică (pentru rosettethedesignerofthemasterpieces):

Da, voi face poze si voi creea o pagina pe facebook in cursul zilei de maine

| stefi8721 a răspuns:

Cate servetele ai? cate simple si cate cu model?

| andreean explică (pentru stefi8721):

Am si dubluri, in cursul zilei de maine verific exact si revin cu detalii

| andreean explică:

Am creeat o pagina de facebook, " hobby & others ", acolo veti gasi o parte din colectie