| JammyBrooks a întrebat:

Buna!
am o iepuroaica care am dat-o la monta joi pe data de 28. 02 pe la ora 18:00-19:00, astazi data de 30. 03 am observat ca inca nu a fatat dar nu are nici cuib. e ceva grav daca nu a fatat inca?
sunt crescator si nu m-am mai confruntat cu asemenea probleme.mentionez ca este la prima gestatie si este gestanta 100% pentru ca a controlato veterinarul. a spus ca e in regula, ca mai poate tine sarcina inca 2-3 zile. e bine? el a fost acum 3 zile.mai astept inca? ce pot face sa o ajut? va rog dati-mi niste ideei pentru ca sunt ingrijorat.sadam mai avut cazuri in care a fatat la 32 de zile dar dimineata la 06:00.va rog am nevoie de niste sfaturi bune pentru ca nu vreau sa o dezamagesc cu nimic pentru ca e cae mai atasata de mine.multumesc o sa ofer funda si vot pentru cel mai amanuntit raspuns

2 răspunsuri:
| AlexandraGabriellaLova a răspuns:

Ohhh... stai putin...

| AlexandraGabriellaLova a răspuns:

Ooo, a trecut martie... ce mai face? e bine?