| trifdarius a întrebat:

BUNA.Am o intrebare are mama o colega care are un husky corcit tatal lui e husky si mama lui e corcita da are ochii albastri e castaniu si pe burta alb si e baiat, sa mi-l iau sau sa-mi iau unu de rasa cu bani ca asta-i gratis eu mil las lua voi ce ati face?

3 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Poti sa-l iei atata timp cat nu dai bani pe el. Un caine cu pedigree(de rasa) se cumpara, unul metis(corcitura) se adopta.

| smartydsay a răspuns:

Nu conteaza daca e corcitura atata timp cat este un catel care provine dintr-o rasa asa iubitoare...merita...cainele-cel mai bun prieten al omului(indiferent de rasa)

| AdelinaIoana14 a răspuns:

De ce nu? Un caine de rasa e scump.In plus, ce mai conteaza daca e sau nu de rasa? Orice catel te iubeste neconditionat.