| sori1999 a întrebat:

Buna,am o pisica care trebuie sa nasca luna asta si vreau sa va intreb daca ea s-a imperecheat cu diferiti motanei de pe nu stiu unde si ea e mai pufoasa nu e chiar de rasa e corcita dar e destul de pufoasa as vrea sa stiu daca exista posibilitatea sa imi iasa macar un pui ca ea de pufos si cu ochii albastri? va rog dau funda happy

Răspuns Câştigător
| DandelionColor a răspuns:

Pisoii pot mosteni caracteristici de la parinti bunici sau chiar rude mai indepartate.
Deci sunt sanse. Dar sunt sanse sa se nasca cu multe alte caracteristici.
De exemplu pisica mea( tigrata) a nascut patru pui, toti tigrati, desi tatal lor a fost negru.
Multa sanatate puisorilor!

3 răspunsuri:
| DenissaRoxana a răspuns:

Buna. Da, exista sanse ca puoi sa fie cu parul semi-lung...deoarece ei pot semana cu bunicii.
Ochii puilor se schimba, cand sunt mici sunt albastri si cand creac, se schimba. Culoarea o poti afla doar atunci cand puii depasesc varsta de 3-4 luni.
Eu iti recomand sa sterilizezi pisica!

| sori1999 explică (pentru DenissaRoxana):

Da o sa o sterilizez doar ca am vrut o data sa imi nasca ca sa am mostenitori de la ea happy