| Francixx15 a întrebat:

am si eu o întrebare. Legat de caii de sarituri, mi-am luat un armasar. Mama lui nu e de rasa pură(e corcita cu un pur sange arab) iar tatal e un pur sange arab. Ideea e ca are o burtica maricica si e si mai pitic... nu spun ca e ff gras sau ca e ff scund dar nu se compara cu un cal de sarituri de rasa pură. Ideea e ca acest cal din cate am înțeles de la proprietar nu prea a fost asa antrenat (adica nu prea a făcut mișcare ). Intrebarea mea este daca acea burtica poate sa se mai si retragă daca o sa inceapa sa facă mișcare. Nu ma deranjează asa tare dar la sărituri e mai greu. Știe cineva?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pune o poza cu el sa vedem si noi cat de mare e burta.

| Francixx15 explică (pentru anonim_4396):

Cum se pune poza?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Francixx15):

Faci poza, si o pui pe imgur la upload si iti da un link acolo