| DdPaul a întrebat:

Am o intrebare. Eu am un catel, este nascut pe 09.08. 2020. Doamna doctor a spus ca urmeaza miercuri ultimul vaccin din schema pentru a putea iesi cu el afara. Voi putea iesi dupa ziua de miercuri cu el afara sau trebuie sa il mai tin in casa inca doua saptamani pentru a-si face efectul vaccinul

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Miercurea viitoare? Atunci cand îi face ultimul vaccin o intrebi pe doamna doctor cand il poti scoate afara, ce rasă este cățelul?

| DdPaul explică (pentru CristiDinBucuresti):

Este bichon maltez, am intrebat pentru ca voiam sa stiu mai repede

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru DdPaul):

Daca ai numarul doamnei doctor sun-o si intreaba o pe dinsa