| Darrina a întrebat:

Am un pui de pitbull, de 1 luna si 2 saptamani. aparent este un catel normal, a avut foarte multi paraziti intestinali, i-am dat tratament, a eliminat foarte multi, insa. Joi a facut spume la gura, si dadea incet din cap, parca era paraliuzat i-am dat lapte, si-a revenit si a inceput sa fuga prin toata casa si sa urle, foarte tare. S-a linsitit spre dimineata, urmatoarele 2 zile a fost foarte vioi, jucaus, sambata seara a facut iar, si astazi. De fiecare data i-am dat lapte apoi si-a revenit si a inceput sa se joace. Ce ar putea avea? Tins a precizez ca in afara de astea se comporta ca un catel foarte normal, mananca foarte mult, are pofta de mancare. Urmeaza maine sa il duc la veterinar pentru vaccin si toate cele, dar, ce ar putea avea?

3 răspunsuri:
| WhiteTheShowZ a răspuns:

Trebuie dus urgent la medicul veterinar.As zice ca parazitii aia l-au afectat.

| Alexandri98 a răspuns:

Ai grija de el cred ca e un parazit Mai putermic..Intreaba cel Mai vine veternarul

| Darrina explică (pentru Alexandri98):

Am vorbit, a spus ca s-ar putea sa fi avut multi paraziti si unii sa fi murit intruntru si sa intre in stare de putrefactie. Am, foarte multa grija happy