| bobopirat a întrebat:

am o intrebare. exista ceva jobs in care sa transcrii o carte. de exempl din format "foae de hartie" in format de pc cum ar fi pdf sau word? dar jobul sa nu fie ceva gen cu contract de munca sau ceva de genu, ma plictisesc acasa si decat sa stau an zis ca daca se poate o sa fac niste bani.

4 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Din " notepad" il poti trece in word cu copy-paste.
https://www.youtube.com/watch?v=GwZ7kaYRS_g

| bobopirat explică (pentru Mihaela1964):

Nuuuu. eu m am referit la foi feoi.alea de harie care se rup. laughing

| Mihaela1964 a răspuns (pentru bobopirat):

Pentru asta ai linkul trimis, care te ajuta sa transformi un pdf in word, adica ceea ce cauti.

| bobopirat explică (pentru Mihaela1964):

Pai nu asta voiam eu za zic...de exemplu tata scrie romane (pe foi he hartie ) si eu romanul il scriu la calculator....intelegi big grin