| no name a întrebat:

Buna am o intrebare se poate sa fie ceva firma de reciclarea hartiei unde daca duci hartie primesti bani? exista asa ceva?

4 răspunsuri:
| nana a răspuns:

Buna no name. Pe vremea regretatului sau inpuscatului, erau firme de reciclarea hartiei.happy
Te poti interesa la chioscurile de ziare, ei poate au idee daca exista sau nu centre de maculatura.

| Nede a răspuns:

Da exista asa ceva

| Magnific a răspuns:

Da 10 bani pe kg laughing))) pai tu daca duci 10 kg te alegi cu 1 leu big grin si iti dai seama de cata hartie ai nevoie sa strangi macar 10 lei laughing) nu se merita. insa daca vrei sa scapi de hartii nu ai dc sa nu le duci sa le recicleze big grin mai bine duci fier daca ai prea mult big grin

| stoicap a răspuns:

Da, se da bani in functie de calitatea hartiei, eu pot ridica, cantari si plati pe loc, pentru mai multe informatii ma puteti contacta la tel:0766572302