| Bidenci_Sorin_1993 a întrebat:

Buna, am o intrebare...
Mi-am lăsat cățelușa a la împerechere o zi si nu sunt sigur daca a ramas sau nu însărcinată... adică nu am fost acolo sa vad.
Ce sa fac? Sa o duc din nou sau sa astept?
P.s am observat un lichid rosu la vaginul catelusei azi dimineata.

1 răspuns:
| STSickSide a răspuns:

Sa o duci din nou in 6 - 7 zile. Ciudat sau nu și cătelușele au ciclu, durează aproximativ 14 zile, este indicat sa o duci pe durata ciclului la imperechere deoarece riscul de a face cancer este mai mic, o zi bună