| GiuliaMariaaa a întrebat:

Bună!

Am o pisica de cam doi ani. De obicei era foarte activă dar astăzi a stat în pat toată dimineața. Când m-am întors de la cursuri, am observat pe gresia din hol mici pete de sânge. M-am speriat și am mers imediat să verific pisicile mici (am 2 pisici de 4 luni și una de 6) pentru că știam că nu se înțeleg bine cu cea mare. Când am mers la ea, am văzut că are sânge în zona inghinală, plus că pe cele două scaune unde a stat sunt pete de sânge și un lichid care seamănă cu apa.

Eu bănuiam că e gestanta, dar cât durează o sarcină la pisici? Deoarece are maxim o lună jumătate - două. Mă gândesc la un avort spontan

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Decat sa stai sa te gandesti mai bine mergi cu ea la un medic veterinar.

| Cleopatra85 a răspuns:

Du o repede la doctor