| BudăSpiritOfVengence a întrebat:

Buna am o problema.Deci acum 6 luni mi-am luat 2 perusi(mascul si femela) deci perusul e ok dar parusa cred ca e bolnava nu are chef sa sboare doarme toata ziua tuseste si cand respira se aude ieri am dat comanda de vitamine vi se va intamplat vrodata? cum a fost? cum ati reusit sa nu mai fie bolnava
O da am uitat veterinarul e cam betivan ce prinde omoaracrying

Răspuns Câştigător
| anonim_5778 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa o duci la veterinar si vei sti exact ce are si de ce medicamente are nevoie. Daca nici nu sti ce are degeaba bagi vitamine in ea poate are nevoie de antibiotice sau...cine stie.Nu-i da medicamente de cau tau asa...Bafta!

2 răspunsuri:
| dragos12 a răspuns:

Du-te la alt veterinar

| BudăSpiritOfVengence explică:

A murit perusa crying boala phihotoza