| girl2009 a întrebat:

Am o problemă legată de cățelul meu. Nu mai are deloc chef de joacă. Toată ziua doarme, seara are ochii roșii, stă moleșit... Nu mai mănâncă orice, cum mânca înainte. Detalii despre el: Este pechinez și are 7 ani. Vă rog să mă ajutați.
P.S.: Dacă categoria nu este bună, îmi cer scuze!

3 răspunsuri:
| Stropdeploaie a răspuns:

Posibil e bolnav ..la medic cu el! Ce mai astepti?

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Mergi cu el la medicul veterinar. Pana ajungi acolo, poti intreba si aici: https://smartvet.ro/......onsultatie

| Hehdhdjeheh a răspuns:

Du-te la medic cu el. Pana ce nu il consulta cineva nu poti stii ce are. Poate doar e putin bolnav si ii va trece. Sau poate e le moarte. Du-te cu el la medic si vei afla. Dacă nu poți să te duci ca la covid. Vorbeste la telefon cu medicul