| andutza9022 a întrebat:

am primit si eu cadou un pechinez de 1 luna si jumatate.i s-a facut numai deparazitarea interna, vaccinul urmeaza sa-l fac eu.toata treaba este ca fosta stapana l-a scos afara, si am inteles ca asta nu e bine.as vrea sa-i fac si o baita, caci nu miroase foarte bine...dar nu stiu daca e ok?

4 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Daca nu are diaree si nu vomita si nu e apatic nu a luat parvoviroza dar nu-l mai scoate pana nu termini vaccinarile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa ii faci o baita iar dupa aceasta cu un prosop sa il usuci dar sa nu il scoti afara pentru cel putin o ora ca este foarte mic si poate sa se inbolnaveasca

| GrigorieMas a răspuns:

Pentru cainii nu are nimic daca ii faci baie.

| Andruna a răspuns:

Reseteaza-l.