| Alpha233 a întrebat:

Am si eu o intrebare! Cum sa nu imi mai fie scarba de gandacii aceeia negri mari de bucatarie? Cand vad unul incremenesc si ma uit la el pana imi trece prin cap o idee... dar nimic..Am noroc ca in alte momente este mama care ucide acel gandac. Va rog sa nu radeti de mine dar mie chiar mie scarba de gandacii mari si negri.

3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Si mie imi este. Fa in asa fel incat sa scapi de ei. In primul rand gasiti toate gaurile din apartament si fie le astupati fie le puneti plasa metalica. Dupa asta Ii vei "rezolva" mai usor.

| Alpha233 explică (pentru SkyPilot):

Nu am gauri in apartament.Habar n-am unde patrund acesti gandaci

| Dianalala a răspuns:

Scapati de gandaci. Si pe mine ma sperie, ugh.