| dirtydiana51 a întrebat:

Am si eu o mare rugaminte la voi: am de facut un eseu la "educatie plastica" pentru maine despre Peter Holbein si nu am gasit nici o referinta despre el...va rog din suflet sa ma ajutati, este extrem de important sa il scriu pana maine dimineata cel tarziu! Daca stiti unde as putea gasi informatii despre respectivul pictor, va rog mult sa imi spuneti! Va pup si va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Maciuceanu_Alexandru_1997 a răspuns:

Pe internet scrii numele si dai unde scrie ro.wikipedia.ro/... si scrie acolo ce doresti Funda? happy