| Domyno a întrebat:

Buna tuturor!
Am ramas in pana de idei, am de facut pe maine la englea un eseu de opinie! Nu va cer sa il traduceti ca nu e problema la tradus, dar spuneti-mi ( in romana) cam despre ce as putea sa scriu, adica nu vreau sa fie ceva banal dar nici ceva SF!
Thanks!

1 răspuns:
| MalinaH a răspuns:

Pai, despre cum ai schimba tu lumea sau ce ai face daca ai fi presedinte laughing, sau cea ai face daca ai fi nominalizat la oscarwinking. sper sa iti fie de ajutor.