| anonim_4396 a întrebat:

big grin. Ajutor va roog, maine am teza la romana. si imi trebuie Calin file de poveste demonstratia ca este descrierea subiectiva sad. Pe net am gasit dar este prea mult. thinking >As vrea daca ati facut sau daca stiti. sa imi spuneti cu, cuvintele voastre cum as putea sa fac sad. Va rog, ajutati-ma! :-

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Bine ca nu te-ai gasit maine dimineata la 6 sa ne intrebi de demonstratia la Calin file din poveste. Stii bine ca pe TPU nu se fac teme.

http://www.preferatele.com/docs/romana/30/calin-file-din-poves4.php
totusi, sa nu fiu rea, incearca asta

| Lara_Naasan-Agha_1993 a răspuns (pentru znstr):

Ai fost destul de rea... sa stii!

5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Si tie greu sa iei de pe net si sa le rezumi in ideile mai importante?

| Lara_Naasan-Agha_1993 a răspuns (pentru unknownn):

Ti-e greu sa fi dragut?!

| tpuu a răspuns:

Daca era atunci, o luam de pe netwinking. Si in primul rand nu toate 'descrierile' sunt bune de pe netwinking

| ღღBomBonikNuMitaALLyღღ a răspuns:

In ce cls esti? La ce scoala? Si eu tot maine o dau si tot la romana