| AndreeasFuckingDonutt a întrebat:

Am si eu o pisica de vreo` 2 ani cred thinking si este gestanta de destul de mult timp fata de cat a fost data trecuta. Ultima data a fatat pe 19 aprilie daca ajuta cu ceva si dupa doua luni s-a reimperechiat. acum zici ca e minge de football si din cand in cand mai are cate o contractie. i.am verificat mamelonii si par aproape de fatare. dar nu stiu, este posbila vreo intarziere? pot aparea probleme la nastere? astept raspuns rapid. MULTUMESC.

2 răspunsuri:
| OSCARtoons a răspuns:

Nu cred ca este posibila vreo intarziere... te sfatuiesc sai faci un loc special. Bafta

| AndreeasFuckingDonutt explică:

Mersi. I-am facut ceva foarte confortabil =]] ca data trecuta. laughing