| biancacatzu a întrebat:

am si eu o problema cu o catzelusha, acum 4 zile cand am vrut sa o iau in brate a inceput sa planga si sa tremure, apoi am fost cu ea la veterinar si mi s-a spus ca poate sa fie psihic din cauza lactatiei false. Catelusa are 4 ani si de atunci plange si tremura si a inceput sa nu mai poata sa mearga bine cu picioarele din spate, nu prea mai mananca si nu mai putem sa o atingem ca plange, sta si zace nu este activa deloc. am fost cu ea si i-am facut ecografie abdominala, radiografie lombara si analize la sange, dar culmea este ca toate au iesit perfecte, nu inteleg. ce ar putea sa aiba? nu mai poate nici sa urce sacarile, se simte din ce in ce mai rau, tremura sta cu limba scoasa, respira greu, nu stiu ce sa-i mai fac caci la veterinar mi se spune intr-una ca este o psihoza, dar eu nu cred asa ceva.imi cunosc catzelushasad ajutati-ma va rog

4 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Ia radiografiile si analizele pe care le-ai facut deja, si mergi la alt veterinar care este mai capabil.

| Andre a răspuns:

Pai poate e turbata depinde poate e batrana cine stie?

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Du-te la alt veterinar...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate are jaba.trebuie sai arzi nasul cu un fier inrosit in foc.asta daca are si capul si ochii umflati.nu stiu ce e aia, dar noi la servici asa ii scapam pe bietii catei de la moarte.ardem cu o sarma inrosita osul nasului.nu narile sau varful nasului, si nici ochii. un pic mai jos de ochi. e crud, dar nu cunosc alt remediu.si la tara tatal meu face la fel.si nu numai el.