| AndrewRo2 a întrebat:

Buna! Am si eu o problema, ieri am achizitionat 2 papagali, totul bine pana azi cand baiatul sta într-un loc si are o stare de somnolenta! Fata sta lipita de el si este putin speriata! Ce pot face? Problema este ca ma aflu la tara si nu am farmacie veterinara! Nu mai maine pot sa ma deplasez dupa ore! Ce pot face pana maine?

Răspuns Câştigător
| DariusRose17 a răspuns:

Păi poți să aștepți, poate o să le fie mai bine, joacă-te cu ei, dă-le să mănânce, vorbește cu ei(dacă sunt papagali vorbitori) și mâine îi duci la veterinar și îi spui problemawinking