| h3llangel a întrebat:

am un acvariu cu pesti si tocmai am schimbat pestii din el, am luat 4 carasi ( acum 4 zile cam asa), azi mai am 2 pesti dintre care unu cred ca va muri....as putea sa fac ceva sa nu mai moara pestii?

3 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Iti trebuie experienta la carasi, sunt mizerabili se murdareste apa si de aia mor.ori se incalzeste apa.le trebuie 15 grade.si nu le da multa mancare odata.

| h3llangel explică (pentru viotedy):

Pai nici nu a apucat sa se murdareasca, in 2 zile au murit 3 pesti...acum am mai ramas cu 1 sad

| viotedy a răspuns (pentru h3llangel):

Poate a fost apa cu clor.da-l inapoi si ia neoni, sunt mai frumosi.