| Zuzy a întrebat:

Am un bichon de 3 luni jumate. Azi-noapte a vomitat ca o spuma alba dar putin. Are vreo problema? e posibil sa fi facut cv pentru ca era nesupravegheata eu dormind straight face.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| clausialin a răspuns:

Buna nu are nimic e normal pentru ca inccepe sa isi schimbe dintii, vomita si e foarte agitat si al meu a patit la fel ca si al tau stai linistita ca nu are nimic...

4 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Probabil a racit sau i-a fost rau atunci.du-l la veterinar!

| AmericanStaffordshireTerrier a răspuns:

Daca se simte rau, are stari de voma vezi ca nu are un vaccin. Aveti grija cu vaccinurile in aceasta perioada. Ori sunt toate ori... Nu e acid gastric, pacat de biologia care o faceti la scoala... sau daca faceti asa ceva.

| Zuzy explică:

AM intrebat o prietena si mi.a spus ca e acid gastric si ca nu e nimic rau.winking. oricum multumesc annete

| swagMeOutBitch a răspuns:

:]]]]] sa fi facut ceva=]]]
eucred ca sa masturbat:]]]]]
^.^ ma log.probabil a mancat ceva ce nu ia priit la stomacel
oricum spuma asta de care zici uh de la stomac vine.
daca il tii afara si iti este frica k nu cunva sa ''pateasca'' ceva sterilizeazal