| Instagrama a întrebat:

Am un bichon,problema este ca mananca, dar este destul de slab sad si nici bolnav nu este.Este sprinten el asa, sa fie din cauza asta mai slab? ce solutii imi spune ti sa i dau sa se mai ingrase? Multimesc!

11 răspunsuri:
| Petruts a răspuns:

Mergeti cu el la un veterinar sa-i faca o investigatie completa.Doar acolo veti gasi raspuns la intrebarile dvs.

| Instagrama explică (pentru Petruts):

Multumesc!

| Petruts a răspuns (pentru Instagrama):

Cu mare placere!

| nonammme a răspuns:

Nu-ti face griji, ei nu sunt foarte grasuti, doar blanita da impresia asta la alti bichoni, nu ii schimba mancarea si nu ii da vitamine, nu uita ca ei nu cresc foarte mult :* Fundita? :3 puppy dog eyes

| Instagrama explică (pentru nonammme):

Multumesc.dar mi se pare ft slab

| nonammme a răspuns (pentru Instagrama):

Nu e de ingrijorat :*

| iulia_7948 a răspuns (pentru nonammme):

Mare prost esti si tu. Vitamine sa dau atata timp cat animalul este in crestere.

| nonammme a răspuns (pentru iulia_7948):

Draga mea, citeste mai bine intrebarea, era vorba de un caine slab, nu m-am referit la vitamine pentru imunitate ci la suplimentele de ingrasare ce se numesc tot vitamine. Bye happy

| Snkfkskncmskmcms a răspuns:

big grin Buna! Bichonii sunt slabi in general, doar blana ii face dolofani! Stai linistit, un bichon nu este bolnav daca este slab, ci daca este gras! Acelasi lucru ti-l va spune si un medicwinking