| bibi99p3ty a întrebat:

Am un bichon si am scapat-o din greseala la puiul ei.Cred ca este gestanta... i s-au umflat mameloanele si are un miros ciudat.Credeti ca e insarcinata? Explicatii...va rog. Urgent.

6 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Daca i s-au umflat mameloanele se poate sa fie insarcinata.Dar faza cu mirosul nu cred.Adica ea daca e insarcinata miroase?
Dar in fine, mai multe iti poate spune medicul veterinar pentru ca el/ea se ocupa cu asa ceva.
Deci dupa parerea mea cred ca este insarcinata asteapta cate va saptamani si daca are burtica mare inseamna ca e insarcinata.
Pa, pa!

| DoarOana a răspuns:

Buna andre,
Nici eu nu am inteles prea bine intrebarea. Cum adica ai scapat-o la puiul ei? "Am un bichon si am scapat-o din greseala la puiul ei."
Se poate sa fie gestanta tinand cont de luna in care ne aflam.
Mameloanele s-au umflat si au miros ciudat din cauza laptelui. Inseamna ca (,) catelusa ta va naste in curand.
Pa, pa

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Poti, cumva, sa explici un pic mai clar? Chiar ca nu pricep nimic in afara de un incest odios. O subtitrare, ceva?

| adina02 a răspuns:

Mai bine du-te la veterinar el iti poate spune sigur ce are!

| bibi99p3ty explică:

Am un bichon...i s-au umflat mameloanele si are un miros ciudat...este insarcinata sau nu?

| misteralexutzu a răspuns:

Daca e intr-o luna jumate- 2 luni o sa vei puisorii si daca nu atunci e o boala!