| bibi99p3ty a întrebat:

Am un bichon si cred ca e gestanta...As vrea sa ii aflu temperatura corpului...cum fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| AnonimGirl a răspuns:

O duci la veterinar si o sa-i afle el temperatura corporala. Fundita?

| Madaliinaaa a răspuns:

Pune`i termometrul sub brat laughing ( labuta ) laughing)

| tapeee a răspuns:

II bagi un termometru in fund.si-l lasi cateva minute.

| tapeee a răspuns:

Crede-ma, se baga un termometru in fund, se asteapta putin si aia e. Si catelusa mea a fost gestanta si asa a facut medicul veterinar.

| Broadband a răspuns:

Speedfan sau core temp