| Slavu_Maryus_1998 a întrebat:

am un caine bishon maltez. Problema e urmatoarea: ii miroase urina foarte tare. Am carnet de sanatate si dr a zis ca nu are nimic, menţionez ca are 3 luni.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii atent la cata apa bea. Cu cat bea mai multa apa cu atat miroase mai putin.

Răspuns utilizator avertizat
| EkToR a răspuns:

Eu stiu ca trebuie sa-i miroasa urina.
Daca nu crezi ca e asa sfatul meu du-te la alt veterinar sau la mai multi daca tu crezi ca e nevoie dar eu zic ca e ceva normal...

| Lav1niia a răspuns:

Și întrebarea ta care e?
Dacă veterinarul spune că nu are nimic înseamnă că nu are nimic. Și eu am tot bichon maltez, e normal să-i miroasă urina.