| cre a întrebat:

Am un caine de 2 luni si vreau sa stiu ce parere aveti.Este rottweiler sau nu? L-am cumparat de la cineva de acasa, am vazut parintii lui, fratii, dar nu stiu sigur daca e rott.Va rog frumos raspuns urgent.

9 răspunsuri:
| smile20000 a răspuns:

De unde saa stiu tresa vad cainele ca sa stiu

| SamSon a răspuns:

Pai, si. unde vedem cainele?

| Yoคna a răspuns:

Intrebarea ta nu are logica...adica vrei sa vedem cainele prin calculator? O poza ceva?

| g3orgianna21 a răspuns:

Dar imi trebuie o poza ca sa pot sa`mi dau seamatongue

| LifeLife a răspuns:

Buna...cauta pe net poze cu caini rottweilr sh vezi daca seamana sau daca nu ii dai seama intrebare pe cineva de specialitate...

| Zyzu a răspuns:

Pai de unde sa stim noi daca e rottwiler sau nu, ori dai o poza, ori ce putem noi face? straight face

| Dariuca2000 a răspuns:

Eu zic sa te duci la un veterinar si sa intrebi ce rasa este. Este cea mai buna solutie.

| cre explică:

Ma chinui sa atasez o poza dar nu stiu

| Anne12 a răspuns:

Cea mai buna solutie este sa mergi la veterinar! Cu siguranta vei afla!