| ProblematicUser a întrebat:

Salut am nevoie de Raspuns URGENT! Vreau sa plec la un unchi la revelion insa nu stiu ce sa fac sa raman acasa cu parintii mei sau sa ma duc la unchiul meu?

Răspuns Câştigător
| AndreyFsk a răspuns:

Depinde unde reuşeşti tu să te distrezi mai bine, să te simţi în largul tău, acolo te duci. Dacă acasă ai prieteni cu care te înţelegi bine şi puteţi face ceva ok e bine sau cazul invers dacă la unchiul tău ai cu cine să te joci să te simţi bine, să fie de vârsta ta, atunci du-te acolo. Depinde de tine!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iaca na, nu vrei sa iti alegem noi si hartia iginenica?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Presupun ca revelionul pana acum l-ai facut cu parintii. Poate e bine venita o schimbare

| TanteMarianne a răspuns:

Daca ramai acasa nu se intampla nimic rau!

poti sa te duci la unchiul tau, dar care-i treaba daca te duci la unchiul tau?

| ProblematicUser explică (pentru TanteMarianne):

Ma distrez mult mult mai bine la unchiul meau(deja am plecat)!

| kitykity a răspuns:

Ar trebui sa ramai la parinti deoarece esti cu familia ta, puteti sa va distrati fara sa te simti stanjenit, mama ta poate sa-ti faca sarmale, cozonac si puteti sa sarbatoriti cu cativa prieteni de ai tai.

| Sil_Viu_2000 a răspuns:

Buna! Eu zic ca ar fi bine sa ramai acasă cu părinții tai... Adică... Orice petrecere/sărbătoare etc., e mai frumoasa împreună cu cei dragi... Dar acum, e alegerea ta, faci ce vrei...