| Floricica_Flory_1988 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare am avut un rottweiler si l-am dat cand am ramas insarcinata de frica sa nu fie prea gelos dar acum fetita mea are 8 luni si as vrea sa cumpar un caine de preferinta corso sau tot rottweiler as vrea sa stiu si eu care dintre cele doua rase este mai potriovit pentru un copil mic ....multumesc frumos si va rog sa-mi raspundeti

1 răspuns:
| Alexutz_Vladutz_1998 a răspuns:

Eu ti-as sugera sa-ti iei un corso pentru ca nu este asa de periculos ca rottweiler si se acomodeaza bine cu cei ce il hranescwinking