| anonim_4396 a întrebat:

am un caniche pitic in varsta de 6 ani.nu prea a mancat niciodata mancare de caini.trebuie sa ii gatim noi de exemplu carne de pui fiarta, orez, etc.acesta refuza sa manance batoane pentru curatarea dintilor si nu sta sa fie spalat pe dinti. zilele acestea am observat ca are dintii aproape maro, si ca si cum ar sta sa cada. ce se intampla cu ea? ce ar trebui sa fac sa remediez situatia?

3 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Du-l la medicul veterinar si ii curata dinti.

| liliti a răspuns:

Pai duo la doctor

| deea20130 a răspuns:

Pai dupa parerea mea cred ca este foarte rasfatat si lasa-l sa faca ce vrea. Doar o sa manance el cand ii va fi foame. FUNDITA!puppy dog eyes