| Esraa a întrebat:

Am un cățeluș de o lună și jumătate si in această seară avea bale la gură. Si vreau sa stiu daca este posibil să fi luat vreo boală de la alți căței care au stat în locul în care sta si el acum sau nu este ceva de îngrijorat? Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| Sunshine123 a răspuns:

Pentru un diagnostic cat mai corect si cat mai precis iti recomand sa il duci la veterinar pentru un consult profesional, acolo vei afla raspunsul la intrebarea ta.