| katylyna a întrebat:

am un ciine yorkshire terrier are opt luni poate sa faca multe lucruri dar cum sal invat sa isi faca treburile intr-un loc amenajat de mine?

Răspuns Câştigător
| patri a răspuns:

Il inchizi in incaperea respectiva, ii pui de ex. un prosop sa pafa pe el, ii lasi apa etc. Daca face in acea incapere, dar nu pe prosop pui un pic de pipi pe el sa simta mirosul si crezand ca el a facut pe el va mai face o data. este important sa nu il bati, dar totusi sa fii un pic mai dura cu el:*

| patri a răspuns (pentru patri):

Sa faca, scuza-ma!

| katylyna explică (pentru patri):

Mersi:**