| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! As dori sa stiu si eu cate ceva despre caini, in sensul ca as vrea sa imi iau un yorkshire terrier toyun si as vrea sa stiu cum sa nu faca in casa si sa il invat dupa programul meu. insa stiu ca daca il iau de mic 2-3 luni pana se invata dureaza...

Răspuns Câştigător
| DianaX a răspuns:

Ar fi bine sa il ei de mic si sunt sigura ca prima oara o sa te ia prin surprindere in sensul ca o sa faca in casa dar in certi si o sa se invete repede daca e intelegatori si lucrurile care vr sa le stii despre caini nu e greu net! sper sa te descurci

1 răspuns:
| cookyemadyeu a răspuns:

Ar trebui sa il iei de mic deoarece ei se adapteaza la orice program si invata foarte repede.Sunt o rasa de caini foarte inteligenti crede-ma am si eu unul si e foarte destept uneori am impresia ca intelege ce i spun.