| Persuledu a întrebat:

Buna am un ciobanesc german adult si i-am cumpărat Hrana pentru Caini Brit Premium Dry Adult L si as vrea sa aflu cam cate grame ar trebui sa ii dau intr-o porție si cam cate porti sa ii dau pe zi?

2 răspunsuri:
| NameHarris a răspuns:

Buna eu am un husky! El are farfuria lui cand vad ca e goala ii pun chiar daca nu manca atunceabig grin

| Flav1a a răspuns:

Am si eu un husky de 3 luni, de obicei ii pun cam jumate din vasul lui de mancare. In mod normal pe ambalaj ar trebui sa ii scrie cat ar trebui sa fie portia, in functie de varsta/greutate.