| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU! Am un ciobanesc german adult 2 ani, ce părere aveți? Ce boabe ( hrana uscata) au câinii voștri ce recomandați?

2 răspunsuri:
| VelicanEmilia a răspuns:

Cainii mei nu sunt pretențioși. Mananca orice, oricand si in cantitati foarte mari. Eu am 2 caucazieni si adora sa manance. Eu le dau boabe, le dau carnita fiarta, cu legume fierte, cu orez fiert, supe, oase de vita, de porc, le dau paine, biscuiti, conserve de carne, pateuri, salam special de catei si-n general ce mai fac eu si nu se mai mananca... Daca vrei ceva bun, cumpara de la Royal Canin sau de la Pedigree. Au un miros placut si le adora si cateii.