| deliiia1234 a întrebat:

Buna, am un forpus ( papagal de pacific) care se incapataneaza sa manance mei, vrea doar semintele de floarea soarelui. Problema este ca nu ii face bine sa manance doar semintele de floarea soarelui. Cum il conving sa manance si mei?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Doamne ce probleme aveti cîte unii, daca nu stii sa ingrijesti un papagal de ce l ai mai cumpărat? Sau l ai primit cadou? Mergi la un petshop care vinde hrană de animale acolo au si papagali si intreaba i spune le ce sfat i ti dau ei ca sa convingi papagalul sa manince mei, vezi sa nu il obisnuiesti pe hameilaughing ca ai pus o.

| deliiia1234 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Iti place sa iti pierzi timpul? Nu te baga daca habar-nai, dovedesti ca esti mai putin inteligent decat o musca?

| MetisuI a răspuns:

Il rogi frumos

| deliiia1234 explică (pentru MetisuI):

Si eu te rog frumos sa stai in banca ta daca te plictisesti