| ElenaD99 a întrebat:

am un hamster de aproape 1 an. nu stiu ce s-a intamplat cu el dar pe burta nu mai are par, se scarpina prea mult si nu se mai da pe roata. nu stiu ce are. sper ca ma puteti ajuta. multumesc happy

Răspuns Câştigător
| sonya a răspuns:

Buna,

Este normal sa naparleasca, insa daca problema persista trebuie sa dai fuga la veterinar. Este posibil sa aiba o boala de piele si el iti va spune cu siguranta ce are. Tot el iti va da si un tratament.

Pa.

| ElenaD99 explică (pentru sonya):

Mersi mult :*, acum a inceput sa.i creasca parul pe burtica, si se da si pe roata :*

| sonya a răspuns (pentru ElenaD99):

Cu placere. Ma bucur ca e bine.
Pa.

3 răspunsuri:
| ElenaD99 explică:

Mersi mult :*! acum incepe sa.i creasa parul, si a inceput sa se dea pe roata :*